Profile Image

Emku blog

Dlaczego nie stosujemy się do zaleceń żywieniowych?


Jak przygotować się do zawodów sylwetkowych?


Zawody sylwetkowe a nadmiar wody


Suplementacja przed bikini fitness


Bronzery przed zawodami bikini fitness to konieczność!


Bronzery przed zawodami bikini fitness to konieczność!

Jesteś już w pełni gotowa do wzięcia udziału w zawodach sylwetkowych bikini fitness? Po wielu miesiącach ćwiczeń, diety i suplementacji możesz poszczycić się nienaganną sylwetką, która rzuci jury na kolana? Bardzo dobrze! Jest to czas na ostatni element, o którym pod żadnym pozorem nie możesz zapomnieć. Potrzebujesz bronzera na zawody sylwetkowe!

Bronzer sprawia, że sylwetka wygląda o wiele lepiej i nie musisz straszyć nikogo bladym ciałem. Jak wiadomo, bikini najlepiej komponuje się z opaloną, zdrową wyglądającą skórą, dlatego bronzer to element obowiązkowy przed zawodami sylwetkowymi. Dzięki niemu Twoja skóra będzie wyglądała doskonale w sztucznym oświetleniu podczas zawodów, a poszczególne mięśnie będą o wiele lepiej wyeksponowane.

Nałożenie bronzera wymaga odpowiedniej wiedzy. Na początku zrób bardzo dokładny peeling. Dzięki niemu pozbędziesz się martwego naskórka i wszystkich niedoskonałości, a Twoja skóra będzie doskonale gładka. Dopiero później możesz nałożyć bronzer. Warto, aby ktoś Ci pomógł. Dzięki temu nie pozostaną nieestetyczne plamy na plecach i w innych trudno dostępnych miejscach. Wielu zawodników nakłada bronzer dwa razy – dzień przed i rano w dniu zawodów. Wybierz bronzer dobrej jakości, który szybko wysycha, nie pozostawia smug i nie brudzi ubrań. Jest to ważny element, który może zepsuć cały efekt, dlatego wypróbuj bronzer na kilka tygodni przed zawodami, aby ewentualnie kupić inny. Nie oszczędzaj na bronzerze!

Bronzer możesz wykorzystać również później, na przykład przed wyjściem na plażę. Opalone, wysportowane ciało przyciągnie nawet najbardziej obojętne oczy!

Napisz do mnie