Profile Image

Emku blog

Dlaczego nie stosujemy się do zaleceń żywieniowych?


Jak przygotować się do zawodów sylwetkowych?


Zawody sylwetkowe a nadmiar wody


Suplementacja przed bikini fitness


Bronzery przed zawodami bikini fitness to konieczność!


Zawody sylwetkowe a nadmiar wody

Zastanawiasz się, po jakie suplementy diety sięgnąć przed zawodami sylwetkowymi? Przede wszystkim powinnaś pamiętać, aby nie układać suplementacji samodzielnie – możesz nie mieć, wystarczającej wiedzy na temat tego, jak

powinna wyglądać taka suplementacja. O wiele lepiej będzie skonsultować ją z profesjonalnym i doświadczonym trenerem i dietetykiem, który podpowie Ci, jakie suplementy diety bardziej przybliżą Cię do wygranej.

Istnieją jednak suplementy diety, które są niezbędne dla każdego, kto przygotowuje się do udziału w zawodach sylwetkowych. Należą do nich preparaty, które usuwają z organizmu nadmiar wody. Niestety nadmiar wody może spowodować, że Twoja sylwetka będzie rozmyta i straci swoje idealne proporcje, a wyeksponowanie mięśni podczas zawodów nie będzie możliwe. Nie bez powodu każdy kulturysta i kulturystka, którzy planują wziąć udział w zawodach, wprowadza do swojej suplementacji produkty, które szybko i skutecznie usuną nadmiar wody z organizmu. Działają one przede wszystkim na warstwy podskórne – to tam zgromadzone woda może przekreślić Twoją wygraną w zawodach bikini fitness i we wszystkich innych. Suplement diety na utratę wody pozwoli Ci poczuć się bardziej pewnie i komfortowo podczas zawodów, a jak wiadomo dobre samopoczucie i uśmiech na twarzy to połowa sukcesu w zawodach, podczas których liczy się nie tylko sylwetka, ale też doskonały wygląd! Suplementy te są w pełni bezpieczne dla organizmu, dlatego nie musisz obawiać się odwodnienia. Nie należy jednak zapominać o spożywaniu odpowiedniej ilości wody!

Napisz do mnie